Kuchenka Gorenje GECS 5B70 CLB czarny (740570)
Gorenje GECS 5B70 CLB czarny czarny kość słoniowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje GECS 5B70 CLB czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GORENJE GECS5B70CLB 3838782624964 | 2 499 zł |
Kuchnia GORENJE GECS5B70CLB | 2 479 zł |
Kuchnia GORENJE GECS5B70CLB 740570 | 2 479 zł |
Kuchenka Gorenje Kuchnia elektryczna GECS5B70CLB | 2 674 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Gorenje GECS 5B70 CLB
Ceny na Gorenje GECS 5B70 CLB |
---|---|---|---|---|
Gorenje GECS 5B70 CLB czarny | od 2 479 zł | 11 oferty | ||
Gorenje GECS 5B70 CLI kość słoniowa | od 2 379 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →