Suszarka Gorenje DNE82/GN (741335)
Zdjęcia 12 |
Gorenje DNE82/GN 2022 rokkondensacyjne z pompą ciepła |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje DNE82/GN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gorenje DNE 82/GN suszarka z pompą ciepła 8 kg 16 programów wyprodukowano | 2 524 zł |
Suszarka Gorenje DNE82/GNPL 742978 | 2 499 zł |
Suszarka Gorenje DNE82/GNPL A++ LED 8kg Pompa ciepła | 2 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →