Odtwarzacz multimedialny Google Chromecast 2018
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Google Chromecast 2018 |
|
Zewnętrznie przypominający mały brelok do kluczy, odtwarzacz multimedialny firmy Google należy do rozwiązań klasy podstawowej, przeznaczonych przede wszystkim do strumieniowego przesyłania wideo. Nie ma żadnych dodatkowych interfejsów poza HDMI (do podłączenia do telewizora) i Micro-USB (do zasilania urządzenia), więc dane można przesyłać tylko z urządzeń zewnętrznych „bezprzewodowo”.
I do tego między innymi zaimplementowana jest obsługa funkcji Chromecast. Ponadto telewizor Google Chromecast 2018 łączy się bezprzewodowo z Internetem: jest szybkie Wi-Fi 5, które zapewnia wystarczającą przepustowość dla każdego scenariusza użytkowania. Ten ostatni aspekt wynika również z faktu, że maksymalna rozdzielczość odtwarzanego wideo to 1920 na 1080 pikseli z szybkością klatek do 60 fps (jeśli chcesz 4K, warto rozważyć wersję 2020). Należy pamiętać, że dekoder nie jest wyposażony w panel sterowania, dlatego jego rolę powinien spełniać smartfon lub inne urządzenia w sieci domowej. Ale za pomocą tych „pośredników” możesz wydawać polecenia głosem, co znacznie uprości procedurę interakcji z odtwarzaczem multimedialnym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Google 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Google.
Kup Google Chromecast 2018
Odtwarzacz multimedialny GOOGLE Chromecast 3 | 349 zł |
Odtwarzacz multimedialny Full HD GOOGLE Chromecast 3.0 Czarny | 200 zł |
Google Chromecast 3.0 Adapter multimedialny do TV Czarny | 200 zł |
Odtwarzacz multimedialny Full HD GOOGLE Chromecast 3.0 Czarny | 200 zł |
Odtwarzacz multimedialny Full HD GOOGLE Chromecast 3.0 Czarny GA00439-NL | 200 zł |
- Wbudowany magnes