Opona zimowa Goodyear Ultra Grip Ice 2 195/65 R15 95T
Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Ultra Grip Ice 2 195/65 R15 95T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear Ultra Grip Ice 2 195/65 R15 95T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear UltraGrip Ice 2 ( 195/65 R15 95T XL EVR, Nordic compound ) 530448 | 549 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2 (195/65 R15 95T) 530448 | 549 zł |
Goodyear UltraGrip Ice 2 ( 195/65 R15 95T XL EVR, Nordic compound ) | 539 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →