Opona letnia Goodyear EfficientGrip Performance 225/60 R16 102W
Wideo 7Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear EfficientGrip Performance 225/60 R16 102W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear EfficientGrip Performance 225/60 R16 102W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear EfficientGrip Performance (225/60 R16 102W) 543079 | 1 435 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 225/60 R16 102W XL ) 543079 | 1 442 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 225/60 R16 102W XL ) | 1 460 zł |
Wideo recenzje
Polecamy