System audio Gogen BPS 738
Zdjęcia 17 |
Gogen BPS 738
Rodzaj:na imprezę
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:160 W
Pasmo przenoszenia:45 – 15000 Hz
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB
Wymiary:835x295x270 mm
Wszystkie dane techniczne
Kup Gogen BPS 738
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Power audio GOGEN BPS 738 | 1 107 zł |
Power audio GOGEN BPS 738 | 900 zł |
Domowy zestaw audio GoGEN BPS 738 Czarny | 1 107 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →