Lampka Globo Boston 3157
Zdjęcia 5 |
Globo Boston 3157 stal nierdzewna szary |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Globo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Globo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Globo Boston 3157
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Globo Boston 3157AS kinkiet lampa ścienna zewnętrzna 1x60W E27 z czujnikie | 147 zł |
Kinkiet zewnętrzny GLOBO Boston 3157 Srebrny | 60 zł |
Globo Kinkiet zewnętrzny Boston, z czujnikiem | 119 zł |
Kinkiet zewnętrzny GLOBO Boston 3157 Srebrny | 60 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Globo Boston 3157
Ceny na Globo Boston 3157 |
---|---|---|---|---|
Globo Boston 3157 | od 49 zł | 10 oferty | ||
Globo Boston 3157A | od 58 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →