Pojemnik na żywność Glasslock MCSB-120
Zdjęcia 4 |
Glasslock MCSB-120 900 ml1200 ml |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Glasslock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Glasslock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Glasslock MCSB-120
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lunch box GLASSLOCK MCSB-120 | 29 zł |
Lunch box GLASSLOCK MCSB-120 | 29 zł |
Modyfikacje Glasslock MCSB-120
Ceny na Glasslock MCSB-120 |
---|---|---|---|---|
Glasslock MCSB-090 | od 26 zł | 3 oferty | ||
Glasslock MCSB-120 | od 29 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →