Opona letnia Gislaved Ultra*Speed 2 225/55 R17 101Y
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Gislaved Ultra*Speed 2 225/55 R17 101Y 225/55 R17 101 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gislaved 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gislaved.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gislaved Ultra*Speed 2 225/55 R17 101Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gislaved UltraSpeed 2 XL FR - 225/55R17 101Y - opony letnie 0341312000 | 571 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 (225/55 R17 101Y) 03413120000 | 546 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 225/55 R17 101Y XL EVc ) | 553 zł |
Gislaved ULTRA*SPEED 2 XL FR 225/55 R17 101Y | 522 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 225/55 R17 101Y XL EVc ) 03413120000 | 546 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Gislaved Ultra*Speed 2 225/55 R17 101Y
Ceny na Gislaved Ultra*Speed 2 225/55 R17 101Y |
---|---|---|---|---|
Gislaved Ultra*Speed 2 225/55 R17 101Y | od 522 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →