Opona letnia Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 92H
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 92H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gislaved 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gislaved.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 92H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gislaved Padangos UltraSpeed 2 92 H C B B 71 dB 0341297000 | 541 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 (205/60 R16 92H) 03412970000 | 456 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 205/60 R16 92H EVc ) | 467 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 205/60 R16 92H EVc ) 03412970000 | 462 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 92H
Ceny na Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 92H | od 456 zł | 4 oferty | ||
Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 92V | od 1 057 zł | 2 oferty | ||
Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 96W | od 626 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →