Opona letnia Gislaved Ultra*Speed 2 195/55 R15 85V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Gislaved Ultra*Speed 2 195/55 R15 85V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gislaved 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gislaved.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gislaved Ultra*Speed 2 195/55 R15 85V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gislaved UltraSpeed 2 - 195/55R15 85V - opony letnie 0341288000 | 482 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 (195/55 R15 85V) 03412880000 | 495 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 195/55 R15 85V EVc ) | 482 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 195/55 R15 85V EVc ) 03412880000 | 476 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →