Karta sieciowa Gigabyte GC-WB1733D-I
Wideo 4 |
Gigabyte GC-WB1733D-I
Podłączenie:PCI-E
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
5 GHz:1734 Mb/s
Anteny i sygnał:niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GC-WB1733D-I
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GC-WB1733D-I
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE GC-WB1733D-I / PCIe NIC AC WLAN & Bluetooth | 127 zł |
Karta sieciowa Gigabyte GC-WB1733D-I | 118 zł |
Gigabyte GC-WB1733D-I karta sieciowa Wewnętrzny WLAN / GC-WB1733D-I | 114 zł |
Gigabyte GC-WB1733D-I karta sieciowa Wewnętrzny WLAN / GC-WB1733D-I | 114 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →