Słuchawki
Genius HS-M300
Zdjęcia 8 |
Genius HS-M300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius HS-M300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius Zestaw słuchawkowy HS-M300 Black Rich słuchanie z dodatkowym basem | 48 zł |
Słuchawki Genius Genius HS-M300, słuchawki z mikrofonem, bez regulacji gło | 31 zł |
Genius HS-M300, sluchátka s mikrofonem, bez ovládání hlasitosti, žlutá, 2. | 23 zł |
Genius HS-M300 Żółte słuchawki douszne i mikrofonowe z przewodem - słuchaw | 48 zł |
Genius HS-M300, słuchawki z mikrofonem, bez regulacji głośności na przewod | 28 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →