Słuchawki
Genius HS-400A
Zdjęcia 3 |
Genius HS-400A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius HS-400A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius HS-400A, słuchawki z mikrofonem, regulacja głośności, czarna, 2x 3. | 47 zł |
Słuchawki Genius HS-400A (31710169100) | 51 zł |
Zestaw słuchawkowy Genius HS-400A (31710169100) Czarny/Zielony | 72 zł |
Genius HS-400A, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá, 2x 3.5 | 38 zł |
Genius HS-400A, słuchawki z mikrofonem, regulacja głośności, czarna, 2x 3. | 51 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości słuchawek Genius HS-400A:
- Magnesy neodymowe
PolecamyPorównaj w tabeli →