Tablet graficzny Genius EasyPen i405x ( 31100054100)
Wideo 8Zdjęcia 3 |
Genius EasyPen i405x |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius EasyPen i405x
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tablet graficzny Genius EasyPen i405X (31100054100) | 149 zł |
Tablet graficzny GENIUS EasyPen i405X, 6.8' | 180 zł |
Tablet graficzny Genius EasyPen i405X (31100061104) | 173 zł |
Wideo recenzje
Z informacji prasowej producenta:
Genius przedstawia tablet Genius EasyPen i405 do użytku domowego i biurowego. Urządzenie posiada ergonomiczną konstrukcję, idealną do rysowania, szkicowania, kolorowania, pisania odręcznego czy edycji zdjęć. Tablet jest zasilany bezpośrednio z portu USB i jest kompatybilny z komputerem PC.
Tablet Genius EasyPen i405 posiada programowalną strefę Hot-KEY. Za pomocą pióra bezprzewodowego można zaprogramować 28 skrótów klawiaturowych na górze tabletu, aby szybko uruchamiać różne aplikacje biurowe i internetowe.
Dwuprzyciskowe pióro bezprzewodowe ma czułość na nacisk 1024 stopni, co umożliwia tworzenie linii o dowolnej grubości i kształcie. Przyciski pióra mogą działać jak przyciski konwencjonalnej myszy.
Pakiet zawiera różnorodne oprogramowanie, które pozwoli na tworzenie prezentacji, odręcznych notatek, edycję zdjęć i grafik.
PolecamyPorównaj w tabeli →