Słuchawki
Genesis Selen 400 (NSG-1673)
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Genesis Selen 400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genesis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genesis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genesis Selen 400
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genesis Selen 400 Złącze słuchawkowe 35 mm Czarny Czerwony NSG-1673 | 187 zł |
GENESIS Słuchawki bezprzewodowe GENESIS Selen 400 NSG-1673 Czarno-czerwony | 190 zł |
Genesis Słuchawki Selen 400 z mikrofonem bezprzewodowe czarno-czerwone UHN | 223 zł |
Nauszne Genesis Selen 400 Czarne SL-GNS-0001 | 190 zł |
Genesis Selen 400 Nauszne Czarny | 182 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →