Słuchawki
Genesis Radon 800
Wideo 14Zdjęcia 12 |
Genesis Radon 800 |
|
Odłączany mikrofon, niewielka waga, dźwięk przestrzenny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genesis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genesis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genesis Radon 800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nauszne Genesis Radon 800 SL-G-GNS-025 | 189 zł |
Słuchawki Genesis Radon 800 Czerwone (NSG-1791) | 190 zł |
Genesis Radon 800 7.1 Ultralekkie słuchawki gamingowe ze zdejmowanym mikro | 193 zł |
Genesis Radon 800 Czerwone | 181 zł |
Genesis RADON 800 | 249 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →