Opona zimowa General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H 235/60 R18 107 H 235/60 R18 107 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI GENERAL 235/60-18 107H SNOW GRABBER PLUS XL 4032344794877 | 681 zł |
General Snow Grabber Plus (235/60 R18 107H) 04507490000 | 605 zł |
General Snow Grabber Plus ( 235/60 R18 107H XL EVc ) | 679 zł |
General Snow Grabber Plus ( 235/60 R18 107H XL EVc ) 04507490000 | 671 zł |
Modyfikacje General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H
Ceny na General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H |
---|---|---|---|---|
General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H | od 605 zł | 4 oferty | ||
General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107V | od 661 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →