Opona letnia General Grabber GT Plus 275/45 R20 110Y
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
General Grabber GT Plus 275/45 R20 110Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Grabber GT Plus 275/45 R20 110Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
275/45YR20 GENERAL TL GRABBER GT PLUS FR XL EU110Y 04490620000 | 815 zł |
General Grabber GT Plus (275/45 R20 110Y) 04490620000 | 723 zł |
General Grabber GT Plus ( 275/45 R20 110Y XL EVc ) 04490620000 | 726 zł |
General Grabber GT Plus ( 275/45 R20 110Y XL EVc ) | 724 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →