Opona całoroczna General Grabber AT2 285/75 R16 121R
Wideo 18 |
Wybierz rozmiar opony
General Grabber AT2 285/75 R16 121R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Grabber AT2 285/75 R16 121R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
General Grabber AT2 FR MS - 285/75R16 121Q - Opona całoroczna 285/75 R16 | 1 295 zł |
General GRABBER AT2 (285/75 R16 121/118R) 04508940000 | 1 166 zł |
General GRABBER AT2 ( LT285/75 R16 121/118R 8PR podwójnie oznaczone 122/11 | 1 197 zł |
General GRABBER AT2 ( LT285/75 R16 121/118R 8PR podwójnie oznaczone 122/11 | 1 183 zł |
Wideo recenzje
Polecamy