Opona zimowa General Altimax Winter 3 245/40 R18 97V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
General Altimax Winter 3 245/40 R18 97V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Altimax Winter 3 245/40 R18 97V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI ALTIMAX WINTER 3 XL 245/40 R18 97V GENERAL 52309 | 489 zł |
General Altimax Winter 3 (245/40 R18 97V) 15495290000 | 593 zł |
General Altimax Winter 3 ( 245/40 R18 97V XL ) 15495290000 | 600 zł |
General Altimax Winter 3 ( 245/40 R18 97V XL ) | 616 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →