Sokowirówka Gastroback Digital Pro (40153)
Zdjęcia 15 |
Gastroback Digital Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gastroback 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gastroback.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gastroback Digital Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GASTROBACK 40153 Design Multi Juicer Digital Pro | 1 200 zł |
Sokowirówka GASTROBACK 40153 3w1 | 1 200 zł |
Sokowirówka GASTROBACK 40153 3w1 | 1 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →