Łopata GARDENA ErgoLine 17010-20
Zdjęcia 7 |
GARDENA ErgoLine 17010-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA ErgoLine 17010-20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena szpadel prosty ErgoLine szpadel ogrodowy z wysokiej jakości stali | 198 zł |
Gardena ErgoLine Spade | 231 zł |
Gardena Ergoline 117 Cm Square Shovel Posrebrzany 17010-20-UNIT | 194 zł |
Szpadel prosty Gardena ErgoLine z trzonkiem 17010-20 | 205 zł |
Gardena ErgoLine - szpadel prosty | 235 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →