Nóż turystyczny Ganzo G7413-WS
Zdjęcia 9 |
Ganzo G7413-WS |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ganzo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ganzo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ganzo G7413-WS
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ganzo Nóż G7413 kolor uchwytu pomarańczowy - długość ostrza 89 cm - rodzaj | 91 zł |
Nóż składany Ganzo G7413-OR-WS z gwizdkiem (G7413-OR-WS) | 89 zł |
Nóż składany Ganzo G7413-OR-WS z gwizdkiem | 131 zł |
Ganzo / Firebird Nóż składany Ganzo G7413-OR-WS z gwizdkiem | 131 zł |
Nóż składany Ganzo G7413-OR-WS z gwizdkiem | 131 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości noża / multitoola Ganzo G7413-WS:
- Gwizdek na smycz
Modyfikacje modelu:
- Model G7413P-WS — falista rękojeść
PolecamyPorównaj w tabeli →