Nóż turystyczny Ganzo Firebird F7551
Zdjęcia 7 |
Ganzo Firebird F7551 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ganzo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ganzo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ganzo Firebird F7551
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż składany Ganzo Firebird F7551-BK (F7551-BK) | 105 zł |
Nóż składany Ganzo Firebird F7551-BK | 129 zł |
Ganzo Ganzo Firebird F7551 Black Nóż taktyczny Black 7551-BK | 121 zł |
Nóż Składany Ganzo Firebird F7551-Bk | 149 zł |
Ganzo / Firebird Nóż składany Ganzo Firebird F7551-BK | 155 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →