Prostownica GA.MA Starlight IHT Tourmaline Ion (GI0105)
GA.MA Starlight IHT Tourmaline Ion |
|
Zakres temperatury grzania 150 - 230 ° C.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GA.MA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GA.MA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GA.MA Starlight IHT Tourmaline Ion
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gama Italy Professional P21SLIGHTDIONTOR Starlight Digital Ion Tourmaline | 307 zł |
GA.MA starlight Turmalinowa prostownica do włosów z jonizacją | 311 zł |
GA.MA Starlight Tourmaline Ion, prostownica do włosów | 315 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →