Ekspres do kawy G3Ferrari G10045 czarny
Zdjęcia 4 |
G3Ferrari G10045 |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G3Ferrari 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G3Ferrari.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G3Ferrari G10045 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kawiarka elektryczna G3 Ferrari G10045 czarny AGDM-EKS-G3FR-005 | 219 zł |
Kawiarka G3FERRARI G10045 Czarny | 219 zł |
Kawiarka G3Ferrari elektryczna 2 filiżanki (G10045) | 215 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →