Mikser G21 Vitality Perfection
Zdjęcia 32 |
G21 Vitality Perfection |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G21 Vitality Perfection
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender kielichowy G21 Perfection Smoothie Czerwony | 1 010 zł |
Blender kielichowy G21 Perfection Graphite Black 1700 W | 908 zł |
Blender kielichowy G21 Perfection Smoothie Czerwony | Bezpłatny transport | 1 010 zł |
Blender kielichowy G21 Perfection Cappuccino | 1 308 zł |
Blender kielichowy G21 Perfection Grafitowy Perfection Czarny Grafit | 899 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →