Opona zimowa Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 95T
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 95T 195/65 R15 91 T 195/65 R15 95 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fulda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fulda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 95T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fulda Kristall Montero 3 XL MS - 195/65R15 95T - opony zimowe 522363 | 454 zł |
Fulda Kristall Montero 3 (195/65 R15 95T) 593138 | 335 zł |
Fulda Kristall Montero 3 ( 195/65 R15 95T XL ) 522363 | 613 zł |
Fulda Kristall Montero 3 ( 195/65 R15 95T XL ) | 622 zł |
Fulda Kristall Montero 3 (195/65 R15 95T) 522363 | 614 zł |
Fulda Kristall Montero 3 ( 195/65 R15 95T XL ) | 359 zł |
Fulda Kristall Montero 3 ( 195/65 R15 95T XL ) 593138 | 366 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 95T
Ceny na Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 95T |
---|---|---|---|---|
Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 91T | od 254 zł | 7 oferty | ||
Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 95T | od 335 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →