Opona zimowa Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 91T
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 91T 195/65 R15 91 T 195/65 R15 95 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fulda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fulda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 91T
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FULDA 530998 Kristall Montero 3 MS - 195/65R15 91T - opony zimowe | 279 zł |
Fulda Kristall Montero 3 ( 195/65 R15 91T ) 530998 | 333 zł |
Fulda Kristall Montero 3 (195/65 R15 91T) 522362 | 398 zł |
Fulda Kristall Montero 3 ( 195/65 R15 91T ) | 329 zł |
Opona Fulda 195/65R15 KRISTALL MONTERO 3 91 T - opony zimowe 530998 | 254 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 91T
Ceny na Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 91T | od 254 zł | 8 oferty | ||
Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 95T | od 335 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →