Opona zimowa Fulda Kristall Control HP 2 225/40 R18 92V
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Fulda Kristall Control HP 2 225/40 R18 92V 225/40 R18 92 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fulda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fulda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fulda Kristall Control HP 2 225/40 R18 92V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fulda Kristall Control HP2 ( 225/40 R18 92V XL ) 531955 | 732 zł |
Fulda Kristall Control HP2 (225/40 R18 92V) 531955 | 649 zł |
Fulda Kristall Control HP2 ( 225/40 R18 92V XL ) | 804 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Fulda Kristall Control HP 2 225/40 R18 92V
Ceny na Fulda Kristall Control HP 2 225/40 R18 92V |
---|---|---|---|---|
Fulda Kristall Control HP 2 225/40 R18 92V | od 649 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →