Zasilacz Fractal Design Ion Gold FD-P-IA2G-550
Wideo 6Zdjęcia 21 |
Fractal Design Ion Gold FD-P-IA2G-550 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fractal Design 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fractal Design.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design Ion Gold
Ceny na Fractal Design Ion Gold |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Ion Gold FD-P-IA2G-550 | od 436 zł | 2 oferty | ||
Fractal Design Ion Gold FD-P-IA2G-650 | od 454 zł | 1 oferta | ||
Fractal Design Ion Gold FD-P-IA2G-750 | od 465 zł | 16 oferty | ||
Fractal Design Ion Gold FD-P-IA2G-850 | od 513 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →