Subwoofer Fostex PM-SUB mini2
Zdjęcia 6 |
Fostex PM-SUB mini2
Rodzaj:aktywny
Montaż:wolnostojący
Wykonanie:zamknięte
Moc:50 W
Pasmo przenoszenia:40 – 150 Hz
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PM-SUB mini2
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fostex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fostex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fostex PM-SUB mini2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumna Fostex PM-SUBmini2 50 W | 8 555 zł |
Fostex Fostex PM-SUBmini2 FO PM-SUBmini2 | 1 189 zł |
Głośnik FOSTEX PM-SUBmini2 | 18 847 zł |
FOSTEX PM-SUBmini2 +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+ | 920 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →