Powerbank FOREVER TB-016 (STB-200)
Zdjęcia 7 |
FOREVER TB-016 |
|
Zawiera karabińczyk
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FOREVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FOREVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FOREVER TB-016
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Forever power bank 5000 mAh powerbank solarny 2 USB z latarką i diodami LE | 90 zł |
Power Bank solarny FOREVER STB-200, 5000 mAh, czarny | 43 zł |
Powerbank solarny FOREVER STB-200 5000mAh Czarny | 47 zł |
Forever STB-200 5000mAh Czarny | 47 zł |
Powerbank solarny FOREVER STB-200 5000mAh Czarny | 47 zł |
pokaż 12 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →