Zegarki dziecięce
FOREVER KW-60 (GSM107165)
Zdjęcia 8 |
FOREVER KW-60
Dla rodziców:SOS, geofence
Wyświetlacz:1.44 ", 240x240 px, TFT
Obudowa:tworzywo sztuczne
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:brak pulsometru
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KW-60
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FOREVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FOREVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FOREVER KW-60
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartwatch Kids Forever Call Me 2 KW-60 różowy | 65 zł |
Smartwatch FOREVER Call Me 2 KW-60 Niebieski | 70 zł |
Smartwatch Forever Call Me 2 KW-60 Różowy | 89 zł |
Smartwatch FOREVER Call Me 2 KW-60 Niebieski | 70 zł |
Forever Psi Patrol BANDA | 129 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →