Zestaw słuchawkowy Bluetooth FOREVER FBE-01
FOREVER FBE-01 |
|
Długa żywotność baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FOREVER FBE-01
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawka FOREVER FBE-01 Czarny | 60 zł |
Słuchawka FOREVER FBE-01 Czarny GSM113230 | 60 zł |
Forever słuchawka samochodowa Bluetooth FBE-01 czarna | 59 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →