Głośnik przenośny FOREVER BumpAir BS-700 (GSM099284)
Wideo 2Zdjęcia 11 |
FOREVER BumpAir BS-700 |
|
Ochrona przed upadkiem i wstrząsami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FOREVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FOREVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FOREVER BumpAir BS-700
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośnik mobilny FOREVER BS-700 BumpAir Czerwony | 90 zł |
Forever Bumpair Bs-700 Bluetooth Speaker Czerwony GSM099284 | 115 zł |
Głośnik mobilny FOREVER BS-700 BumpAir Czerwony | 90 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →