Patelnia Florina Frascati 1P0406 20 cm
Zdjęcia 16 |
Florina Frascati 1P0406 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Florina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Florina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Florina Frascati 1P0406
Ceny na Florina Frascati 1P0406 |
---|---|---|---|---|
Florina Frascati 1P0406 20 cm | od 64 zł | 1 oferta | ||
Florina Frascati 1P0408 26 cm | od 77 zł | 1 oferta | ||
Florina Frascati 1P0410 30 cm | od 89 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →