Grill Floraland MG912
Floraland MG912 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Floraland 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Floraland.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Floraland MG912
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill okrągły z rożnem 41cm 912 | 119 zł |
Master Grill & Party MG912 Grill ogrodowy węglowy 40 cm x 40 cm | 112 zł |
Grill okrągły 42 cm MG912 | 116 zł |
Master Grill Master Grill Grill okrągły 41cm MG912 | 100 zł |
Grill okrągły FLORALAND MG912, 41 cm | 92 zł |
Grill węglowy śr.40 cm MasterGrill&Party | 119 zł |
Master MG912 grill okrągły 41 cm | 104 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →