Siekieromłot Fiskars X46 900 mm 4.6 kg (122161)
Wideo 2Zdjęcia 11 |
Fiskars X46 900 mm 3.7 kg 900 mm 4.6 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars X46 900 mm 4.6 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars X46 Splitting Axe Posrebrzany 1001705 | 419 zł |
Fiskars Siekieromłot 3700 | 432 zł |
Fiskars Siekiero-młot z tworzywa sztucznego 3,7kg 90cm (1001705) | 375 zł |
Siekiero-młot FISKARS 3700 | 403 zł |
Siekieromłot 3700 900mm [1001705] | 404 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Fiskars X46
Ceny na Fiskars X46 |
---|---|---|---|---|
Fiskars X37 900 mm 3.7 kg | od 348 zł | 6 oferty | ||
Fiskars X46 900 mm 4.6 kg | od 375 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →