Narty Fischer RC Fire 150 2023 /2024
Fischer RC Fire 150 (2023/2024) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Fischer RC Fire 150 (2023/2024)
Ceny na Fischer RC Fire 150 (2023/2024) |
---|---|---|---|---|
Fischer RC Fire 150 2023 /2024 | od 1 429 zł | 1 oferta | ||
Fischer RC Fire 155 2023 /2024 | od 1 186 zł | 2 oferty | ||
Fischer RC Fire 160 2023 /2024 | od 1 232 zł | 2 oferty | ||
Fischer RC Fire 165 2023 /2024 | od 1 429 zł | 1 oferta | ||
Fischer RC Fire 170 2023 /2024 | od 1 429 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →