Kask narciarski Fischer Race Helmet
Fischer Race Helmet |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fischer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fischer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fischer Race Helmet
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fischer Race Helmet Czarny L FG40519-L | 675 zł |
Fischer Race Helmet Czarny M FG40519-M | 692 zł |
Fischer Race Helmet Czarny S FG40519-S | 675 zł |
Fischer Race Helmet Czarny XL FG40519-XL | 675 zł |
Fischer Race Helmet Czarny XS FG40519-XS | 675 zł |
Fischer Race Helmet Czarny 2XL FG40519-XXL | 675 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →