Opona całoroczna Firestone Multiseason Gen02 225/40 R18 92Y
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Multiseason Gen02 225/40 R18 92Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Multiseason Gen02 225/40 R18 92Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Multiseason GEN02 (225/40 R18 92Y) 16755 | 456 zł |
Firestone Multiseason 2 ( 225/40 R18 92Y XL EVc ) 16755 | 455 zł |
Firestone Multiseason 2 ( 225/40 R18 92Y XL EVc ) | 421 zł |
Opona Firestone 225/40R18 MULTISEASON 2 92Y XL - opony całoroczne 16755 | 384 zł |
Opona wielosezonowa FIRESTONE MULTISEASON 2 225/40R18 92Y XL | 407 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →