Kuchenka Finlux FC 662WGL stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Finlux FC 662WGL stal nierdzewna biały stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Finlux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Finlux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Finlux FC 662WGL stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Finlux Kuchnia gazowo-elektryczna FC-662WGL HWFINKMBC662WGL | 1 316 zł |
Finlux Kuchnia gazowo-elektryczna FC-662WGL HWFINKMBC662WGL | 1 405 zł |
Kuchenka Finlux FC-662WGL | 1 447 zł |
Finlux Kuchnia gazowo-elektryczna FC-662WGL 67187 | 1 316 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna FC-662WGL | 1 727 zł |
Kuchenka Finlux FC-662WGL | 1 592 zł |
Modyfikacje Finlux FC 662WGL
Ceny na Finlux FC 662WGL |
---|---|---|---|---|
Finlux FC 662WGW biały | od 1 346 zł | 4 oferty | ||
Finlux FC 662WGL stal nierdzewna | od 1 316 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →