Kuchenka Finlux FC 562WGI stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Finlux FC 562WGI stal nierdzewna 2021 rokzapłon automatyczny biały stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Finlux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Finlux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Finlux FC 562WGI stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Finlux Kuchnia gazowo-elektryczna FC-562WGI HWFINKMAC562WGI | 1 226 zł |
Finlux Kuchnia gazowo-elektryczna FC-562WGI 53825 | 1 308 zł |
Finlux Kuchnia gazowo-elektryczna FC-562WGI 53825 | 1 226 zł |
Kuchnia gazowa Finlux 49.7 cm FC-562WGI | 1 239 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna FC-562WGI | 1 611 zł |
Modyfikacje Finlux FC 562WGI
Ceny na Finlux FC 562WGI |
---|---|---|---|---|
Finlux FC 562WGW biały | od 1 148 zł | 6 oferty | ||
Finlux FC 562WGI stal nierdzewna | od 1 226 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →