Wzmacniacz słuchawkowy FiiO KA2 LT
Wideo 2 |
FiiO KA2 LT |
|
Ta modyfikacja jest połączona z wejściem Lightning.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FiiO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FiiO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FiiO KA2 LT
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wzmacniacz słuchawkowy FIIO KA2 Apple | 376 zł |
FiiO KA2 Lightning, kompaktowy z DAC | 339 zł |
Wzmacniacz słuchawkowy FIIO KA2 Apple KA2 LIGHTNING | 370 zł |
Wzmacniacz słuchawkowy FiiO Tranzystorowy FiiO KA2 | 339 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →