Inteligentne gniazdko FIBARO Double Switch 2 (FGS-223_ZW5)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
FIBARO Double Switch 2 |
|
2 kanały sterujące.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FIBARO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FIBARO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FIBARO Double Switch 2
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Włącznik FIBARO FGS-223 NET-SMH-FIB-052 | 339 zł |
Fibaro Double Switch 2 FGS-223 | 259 zł |
Włącznik FIBARO Double Switch 2 FGS-223 | 250 zł |
Fibaro Double Switch 2 FGS-223 | 269 zł |
FIBARO Double Switch 2 Z-wave | 257 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →