Zegarek FESTINA F20572/3
Zdjęcia 9 |
FESTINA F20572/3 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F20572/3
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Festina Zegarek damski Festina F20572-3 srebrny | 381 zł |
Festina Retro F20572-3 - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zadowolony | 336 zł |
Zegarek Damski Festina 20572/3 na srebnej bransolecie mesh i niebieskiej t | 336 zł |
Zegarek Festina F20572-3 Retro - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD INPOS | 381 zł |
Festina Retro F20572-3 - Kupuj tylko oryginalne produkty w autoryzowanym s | 336 zł |
Zegarek Festina F20572-3 Retro - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD INPOS | 381 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →