Zegarek FESTINA F20561/2
Zdjęcia 19 |
FESTINA F20561/2 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F20561/2
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Festina Timeless Chrono Zegarek Niebieski Zegarki męskie Męskie | 688 zł |
Festina Chrono F20561/2 - Mężczyzna - 45 mm - Analogowy - Kwarc - Szkiełko | 799 zł |
FESTINA 20561/2 FESTINA 20561/2 | 679 zł |
Festina Timeless Chronograph F20561-2 - Zosta staym klientem i kupuj jeszc | 612 zł |
Festina Zegarek Timeless Chronograph F20561/2 Granatowy | 800 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →