Zegarek FESTINA F20560/1
Zdjęcia 19 |
FESTINA F20560/1 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F20560/1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Festina Chrono F20560/1 - Mężczyzna - 45 mm - Analogowy - Kwarc - Szkiełko | 799 zł |
FESTINA 20560/1 FESTINA 20560/1 | 679 zł |
Festina Timeless Chronograph F20560-1 - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 529 zł |
Zegarek Męski Festina na bransolecie 20560/1 Timeless Chronograph | OFICJA | 679 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →